O Nas

Działamy na rynku od 2015 roku, specjalizując się w dostarczaniu Naszym klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów fotowoltaicznych. Od początku działalności skupiamy się na dostarczaniu sprzętu i konstrukcji montażowych najwyższej jakości z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta.

elementum dystrybucja

Misja

Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów fotowoltaicznych.

Wizja

W Naszych działaniach kierujemy się strategią zrównoważonego rozwoju, a spójną podstawą rozwoju jest wiedza, którą wykorzystujemy w każdym z podstawowych obszarów rozwoju:
– W obszarze efektywności ekonomicznej – wiedza i praktyczne doświadczenia służą do utrzymania najwyższych standardów jakości. Dzięki wiedzy doskonalone są systemowe rozwiązania i procedury, stale podwyższając poziom jakości oferowanych usług.

– W obszarze troski o środowisko – wiedza jest gwarantem bezpieczeństwa – Elementum nie tylko dzieli się nią z klientami, ale także samo stosuje się do zasad, dzięki którym można ograniczyć do minimum negatywny wpływ człowieka na środowisko naturalne.

– W obszarze odpowiedzialności społecznej – Elementum dzieli się wiedzą z różnorodnymi grupami odbiorców, postrzegając ten obszar działalności jako obowiązek i źródło satysfakcji.