O sklepie

 

O nas:

 

Działamy na rynku od 2015 roku, specjalizując się w dostarczaniu naszym klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów fotowoltanicznych. Od początku działalności skupiamy się na dostarczaniu sprawdzonych standardów obsługi klienta.

 

Misja:

 

Nasza misją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów fotowoltanicznych.

 

Wizja:

 

W naszych działaniach kierujemy się strategią zrównoważonego rozwoju, a spójna podstawą rozwoju jest wiedza, którą wykorzystujemy w każdym z podstawowych obszarów rozwoju:

-W obszarze efektywności ekonomicznej - wiedza i praktyczne doświadczenia służa do utrzymania najwyższych standardów jakości. Dzięki wiedzy doskonalone są systemowe rozwiązania i procedury, stale podwyższając poziom jakości oferowanych usług.

-W obszarze trośki o środowisko - wiedza jest gwarantem bezpieczeństwa-Elementum nie tylko dzieli się nią z klientami, ale także samo stosuje się do zasad, dzięki którym można ograniczyć do minimum negatywny wpływ człowieka  na środowisko naturalne.

- W obszarze odpowiedzialności społecznej - Elementum dzieli się wiedzą z róznorodnymi grupami odbiorców, postrzegając ten obszar działalności jako obowiązek i źródło satysfakcji.