Falowniki

ABB oferuje szeroki wybór zabezpieczeń dla instalacji fotowoltaicznych, przekształtniki mocy i falowniki do użytku w szerokiej gamie zastosowań we wszystkich branżach.

Przekształtniki mocy i falowniki firmy ABB pomagają klientom wydajniej generować i użytkować energię, zapewniając niezawodną pracę nawet w najbardziej wymagających warunkach przy niskich kosztach eksploatacji.

Fronius

Fronius to jeden z wiodących producentów inwerterów na świecie.

Austriacka firma Fronius, to doświadczony producent falowników, które są optymalnym rozwiązaniem zarówno dla małych elektrowni przydomowych, jak i dużych instalacji przemysłowych.

Inwertery fotowoltaiczne Fronius, to urządzenia nowej generacji, które przystosowane są do zamontowania w inteligentnej sieci energetycznej (smart grid).

Huawei

Firma Huawei jest znana głównie z rynku telekomunikacyjnego, gdzie stale zwiększa swój udział.

Jednak dzięki integracji najnowocześniejszych technologii cyfrowych, internetowych i fotowoltaicznych (PV), falowniki firmy Huawei są wydajne, łatwe do zainstalowania, bezpieczne i niezawodne. Pomagają osiągnąć szybszy zwrot z inwestycji, wyższe zyski i niższe koszty utrzymania. Natomiast zastosowanie pionierskich rozwiązań, pozwoliło firmie Huawei już po kilku latach działalności rynkowej, uplasować się w ścisłej czołówce producentów inwerterów.

Solar Edge

SolarEdge jest dostawcą optymalizatorów mocy, inwerterów (falowników) i programów do monitorowania systemów PV.

Zastosowanie optymalizatorów mocy firmy SolarEdge w systemach fotowoltaicznych (PV),  znacząco pomaga zwiększyć wydajność instalacji.

Firma została założona w 2006 roku w Izraelu, posiada biura w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, we Włoszech, Japonii i Izraelu.

Jest pionierem w dziedzinie optymalizacji systemów fotowoltaicznych po stronie DC i posiada wiodącą pozycję na rynku światowym.

SMA jest światowym liderem w zakresie technologii fotowoltaicznych i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Firma SMA wprowadza nowe standardy w zakresie rozproszonych i sterowanych cyfrowo elektrowni wykorzystujących odnawialne źródła energii. Dodatkowo dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dla systemów fotowoltaicznych każdej wielkości oraz najwyższy poziom usług pomagają klientom na całym świecie w zwiększeniu poziomu autonomii energetycznej.
Celem firmy jest tworzenie niezależnej, rozproszonej energetyki opartej na odnawialnych źródłach energii.