Moduły fotowoltaiczne

Canadian Solar – założona w 2001 r. w Kanadzie, jest jednym z największych światowych producentów paneli fotowoltaicznych, ma oddziały w ponad 24 krajach na 6 kontynentach. Zakłady produkcyjne Canadian Solar w Kanadzie, Chinach, Indonezji, Wietnamie i Brazylii wytwarzają wlewki, płytki, ogniwa słoneczne, moduły fotowoltaiczne, systemy energii słonecznej.

Modele w ofercie

Canadian Solar CS3L-360MS, moduł monokrystaliczny 360W, czarna rama
Canadian Solar CS3L-360MS, moduł monokrystaliczny 360W, srebrna rama
Canadian Solar CS3L-365MS, moduł monokrystaliczny 365W, czarna rama
Canadian Solar CS3L-365MS, moduł monokrystaliczny 365W, srebrna rama

Longisolar

LONGI Solar – jest światowym liderem w produkcji wysokowydajnych monokrystalicznych ogniw i modułów słonecznych. Koncentruje się na ogniwach monokrystalicznych już od 18 lat i dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie krzemu monokrystalicznego jest największym dostawcą płytek krzemowych monokrystalicznych na świecie.

Siedziba firmy znajduje się w Xi’an, a oddziały w Japonii, Europie, Ameryce Północnej, Indiach, Malezji, Australii i Afryce.

Firma Longi skupia się na działach badawczo-rozwojowych, produkcji i sprzedaży produktów krzemowych monokrystalicznych. Jest zaangażowana w dostarczanie najlepszych rozwiązań LCOE, a także promowanie zastosowania technologii monokrystalicznej na całym świecie.

Modele w ofercie

LONGI LR4-60HPH 370Wp, Half-cut, czarna rama

LONGI LR6-60HPH 320Wp, Half-cut, czarna rama